Strony z największą liczbą kategorii

Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Poniżej wyświetlono co najwyżej 50 wyników w zakresie od 1 do 50.

Zobacz (poprzednie 50 | następne 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)

  1. W.Ks. Litewskie – Szlachta i religie 2004r.‏‎ (12 kategorii)
  2. Sanocki rocznik – T.6, 1988r.‏‎ (11 kategorii)
  3. Ród Korycińskich – Życie i działalność abp. Wojciecha 2008r.‏‎ (10 kategorii)
  4. Parczew – Historia miasta 1401-2001‏‎ (10 kategorii)
  5. Obw. Lwowski – Pod okupacją ZSSR 1939/41‏‎ (10 kategorii)
  6. Słownik wielojęzyczny‏‎ (9 kategorii)
  7. Lwów (Ukraina) – Przewodnik 1875r.‏‎ (9 kategorii)
  8. Iłłukszta (Łotwa) – Szkoły XX.Misjonarzy - 1909r‏‎ (9 kategorii)
  9. Pomorze i Prusy Zachodnie – Struktura organizacyjna‏‎ (9 kategorii)
  10. Galicja i Bukowina – Księga pamiątkowa i adresowa wygnańców wojennych 1914-1915; Kraków – Album pamiątkowy‏‎ (9 kategorii)
  11. Kijów (Ukraina) – Akademia Mohylańska 1899-1900‏‎ (9 kategorii)
  12. Encyklopedia staropolska‏‎ (9 kategorii)
  13. Krzemieniec (Ukraina) – Przewodnik 193? r.‏‎ (8 kategorii)
  14. Cieszyn – Pamiętnik T.2-1972r.‏‎ (8 kategorii)
  15. Lwów (Ukraina) – Cmentarz Stryjski 1913r.‏‎ (8 kategorii)
  16. Ziemia Sanocka – Działalność koscielna Katarzyny Wapowskiej 1931r.‏‎ (8 kategorii)
  17. Kotlina Kłodzka – Kalendarz 1928r.‏‎ (8 kategorii)
  18. Kresy Wsch. – Wykaz klasztorów Cz.2 - 1923r‏‎ (8 kategorii)
  19. Polska – Zarys historii wojskowości 1929r.‏‎ (8 kategorii)
  20. Cieszyn – Pamiętnik T.3-1991r.‏‎ (8 kategorii)
  21. Gub.Mińska – Przewodnik 1919 r.‏‎ (8 kategorii)
  22. Kotlina Kłodzka – Kalendarz 1929r.‏‎ (8 kategorii)
  23. Woj.Tarnopolskie (Ukraina) – Przewodnik 1928r‏‎ (8 kategorii)
  24. Woj. Stanisławowskie (Ukraina) – Przewodnik 1930r.‏‎ (8 kategorii)
  25. Cieszyn – Pamiętnik T.14 - 1999r.‏‎ (8 kategorii)
  26. Prow.Litewska – Wiadomości o Dominikanach cz.1.- 1917 r.‏‎ (8 kategorii)
  27. Cieszyn – Pamiętnik T.4-1992r.‏‎ (8 kategorii)
  28. Truskawiec (Ukraina) – Przewodnik ilustrowany 1933r.‏‎ (8 kategorii)
  29. Gub.Wileńska – Przewodnik 1919 r.‏‎ (8 kategorii)
  30. Lwów (Ukraina) – Przewodnik 1926r.‏‎ (8 kategorii)
  31. Kotlina Kłodzka – Kalendarz 1930r.‏‎ (8 kategorii)
  32. Gub.wileńska (Litwa) – Przewodnik 1919r.‏‎ (8 kategorii)
  33. Kresy Wschodnie – Przewodnik 1938 r.‏‎ (8 kategorii)
  34. Krosno – Klasztor Franciszkanów 1910r.‏‎ (8 kategorii)
  35. Cieszyn – Pamiętnik T.15 - 2000r.‏‎ (8 kategorii)
  36. Cieszyn – Pamiętnik T.5 -1992r.‏‎ (8 kategorii)
  37. Wilno (Litwa) – Przewodnik 1910r.‏‎ (8 kategorii)
  38. Kotlina Kłodzka – Kalendarz 1931r.‏‎ (8 kategorii)
  39. Żółkiew (Ukraina) – Przewodnik 1852r.‏‎ (8 kategorii)
  40. Cieszyn – Pamiętnik T.16-2001r.‏‎ (8 kategorii)
  41. Cieszyn – Pamiętnik T.6-1993r.‏‎ (8 kategorii)
  42. Pomorze – Przewodnik T.3 - 1937r.‏‎ (8 kategorii)
  43. Wilno (Litwa) – Przewodnik 1923 r.‏‎ (8 kategorii)
  44. Lwów (Ukraina) – Przewodnik 1934r.‏‎ (8 kategorii)
  45. Kotlina Kłodzka – Kalendarz 1932r.‏‎ (8 kategorii)
  46. Ambroży Grabowski – Kronika domowa,rodzinna,osobista i postronna T.1 i 2 – 1909r.‏‎ (8 kategorii)
  47. Śląsk – Biografie Książąt 1872r.‏‎ (8 kategorii)
  48. Polska – Wyniesieni do godności szlacheckiej 1773-1918‏‎ (8 kategorii)
  49. Cieszyn – Pamiętnik T.1-1961r.‏‎ (8 kategorii)
  50. Zamość – Profesorowie Akademii 1900 r.‏‎ (8 kategorii)

Zobacz (poprzednie 50 | następne 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)